Як це працює
Створить багатий клієнтський досвід, який будує відносини між брендом та клієнтами та створює довготривалі враження.
Наука та дослідження
ScentAir був створений у відповідь на вражаючі результати дослідження взаємозв'язку аромату, емоцій та поведінки людини. Аромамаркетинг це потужний інструмент, який допомагає компаніям спілкуватися ефективніше - мовою, яку клієнти інтуїтивно розуміють.
ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
Арома маркетинг для бізнесу
Клієнти 21 століття жадають емоційного зв'язку з брендами. Аромат дозволяє компаніям створювати емоційні переживання в найважливіших точках дотику з клієнтами. Візьміть під контроль взаємодію із клієнтами та отримайте вражаючу рентабельність інвестицій.
ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
Технология не может заменить эмоции
Технологія покращує спосіб ведення бізнесу. Але технологія ніколи не зможе замінити емоційний зв'язок з клієнтами, який має критичне значення для успіху бізнесу. Сьогоднішні споживачі жадають багатого досвіду та емоційних зв'язків з брендами, якими вони користуються. Запах забезпечує короткий шлях для створення цих зв'язків.
Підвищить цінність свого бізнесу
Чи знаєте ви свій індекс споживчої лояльності (NPS)? Компанії, які надають винятковий досвід, отримують на 200% NPS вище, ніж їх конкуренти. І ростуть вдвічі швидше. Арома маркетинг допомагає компаніям збільшити NPS завдяки вийнятковим емоційним враженням клієнтів. Ви зможете скористатися такими відносинами та побачити, як ваші конкуренти залишаються позаду.
Чіткі результати, вимірюваний прибуток
Наші клієнти провели власні дослідження, щоб визначити обгрунтованість своїх інвестицій в арома маркетинг. Їхні висновки виявили цінність, яку можна очікувати від ScentAir-Мідсан.
З командою Мідсан-Scentair запуск аромамаркетинга є легким, швидким та результативним кроком
Ми лідери галузі як в Україні, так і в світі. Понад 25 років ми працювали з сотнями всесвітньо відомих брендів у десятках тисяч локацій. Наш досвід та процеси дозволяють легко запустити арома маркетинг у Вашому бізнесі.
  • ⦁ Вибір аромату - знайдемо аромат, перевірений, щоб пробудити емоції, які Ви бажаєте викликати у клієнтів.
    ⦁ Стратегія розповсюдження аромату - визначемо найкраще обладнання, місце розташування та графік роботи для максимального впливу.
    ⦁ Монтаж обладнання – включений у вартість послуги, ми бережемо Ваш час від непрофільної роботи.
    ⦁ Підтримка – ми регулярно контролюємо роботу обладнання, стан картриджів та оперативно реагуємо на Ваші виклики.
ОЗНАЙОМТЕСЬ З НАШИМ ОБЛАДНАННЯМ
130,000
Інсталяцій
119
Країн обслуговується
Безмежний
Вибір високоякісних ароматів
Якщо ви серйозно ставитеся до свого бренду і працюєте над створенням міцного враження у свідомості своїх клієнтів, вам потрібно звернутися до Scentair.
ВЛАСНИК, DENTAL CONSULTANCY
Дізнайтесь, який аромат підходить Вашому бізнесу
Made on
Tilda