МЕНЮ
Замовити безкоштовний тест
UA
RU
UA
ЗАКАЗАТЬ БЕСПЛАТНЫЙ ТЕСТ
МЕНЮ
RU
UA
RU
Замовити безкоштовний ТЕСТ
ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ
Залиште свої контакти, наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.
Ім’я
Коментар
При натисканні на кнопку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Відгуки наших клієнтів

Helen Marlen Mandarin
"... найбільший мультибренд мережі Helen Marlen Group, створений в кращих традиціях європейських open space ..."
Helen Marlen Mandarin
Helen Marlen Mandarin - найбільший мультибренд мережі Helen Marlen Group, створений в кращих традиціях європейських open space, де на одній території співіснують жіноча і чоловічі зони. В магазині представлені всі категорії товарів і десятки світових брендів, включаючи Phillip Lim, Acne Studios, Alexander Wang, Carven, Casadei, Diane von Furstenberg, Gianvito Rossi, Helmut Lang, Isabel Marant, J.W. Anderson і багато інших.

Унікальний аромат, створений спеціально для Helen Marlen Mandarin, повністю відповідає духу і концепції магазину. Завдяки насиченим нотам чорного перцю і цитрусових, а також фруктовим і пряним акордам цей ненав'язливий аромат став впізнаваним і давно полюбився клієнтам.

Сьогодні даний аромат успішно використовується всіма магазинами Helen Marlen, крім Baby Marlen.
Ramada Encore Kiev
"... Ароматизація готелю допомагає створити атмосферу комфорту і довіри, а також додає затишку інтер'єру ..."
Ramada Encore Kiev
Запорука гарного готелю, в який хочеться повертатися знову і знову - це не тільки сервіс, співробітники та його гості, але й аромати, які живуть в ньому.

В нашому готелі ароматизована зона ресепшн, зона конференцій, все ліфтові холи на 20-ти поверхах, а також кафе-бар і ресторан.

Нюх - це одне з почуттів, на яке людина підсвідомо спирається, оцінюючи навколишню ситуацію. Запахи кухні і їжі, які можуть бути присутніми в громадських зонах готелю - дуже в'їдливі й навіть найретельніше прибирання не в стані до кінця зробити повітря чистим.

Ароматизація готелю допомагає створити атмосферу комфорту і довіри, а також додає затишку інтер'єру.

Для ароматизації ми вибрали 3 аромату: елегантна композиція бергамота, лайма і лаванди, кава і ваніль. Останні два використовували в зоні бару і ресторану. Тонкий, багатий аромат бергамота і лайма, що доповнює лаванду і м'яку троянду, був гармонійно підібраний для громадських зон та ліфтових холів. Тепер він є візитною карткою нашого готелю і всі гості відвозять частинку цього аромату з собою. А деякі навіть цікавляться його назвою і деталями. Гостям він дуже подобається і наш готель асоціюється у них з цим запахом.

Христина Сережечка
Директор департаменту номерного фонду
Дизайн-готель "11 Mirrors"
"...Наш підрядник запропонував саме той варіант аромату, який відповідає суті бренду..."
Дизайн-отель "11 Mirrors"
Програма аромамаркетингу в «11 Mirrors» працює вже більше двох років. "Очікування клієнтів готелю преміум-класу дуже високі. Гостя цікавлять найрізноманітніші чинники - стиль інтер'єру, мініпарфумерія в номері, навіть формат зустрічі гостя на рецепції має значення", - говорить Дар'я Никифорова, бренд-директор DEOL Partners (дизайн-готель «11 Mirrors» і Senator Apartments).

Тому вирішили не упустити й таку «дрібницю» як запахи. Аромат «запустили» в громадські зони готелю. «Використання свого характерного запаху стало продовженням обраної стратегії позиціювання готелю.

Наш підрядник запропонував саме той варіант аромату, який відповідає суті бренду », - розповідає Никифорова.

Результат: Запускаючи програму аромамаркетингу, в компанії орієнтувалися на якісні, а не кількісні показники: «В першу чергу, на реакцію гостей, їх сприйняття і навіть настрій. За результатами, відгуки клієнтів позитивні ».
"Armani Exchange" и "Intertop"
"... Ароматизація магазину допомагає створити атмосферу комфорту і довіри, а також додає затишку інтер'єру ..."
Armani Exchange и Intertop
Ми прийшли до ароматизації магазинів еволюційно, розглядаючи ароматизацію як завершальний елемент концепції магазину, який підсилює сприйняття самої концепції та наших брендів Armani Exchange і Intertop, залишає яскравий і тривалий емоційний слід у пам'яті наших клієнтів.

Наприклад, Armani Exchange - це особливе поєднання чуттєвості та елегантності. І по думку багатьох законодавців молодіжної моди, що носить цей одяг, з легкістю пройде будь-який дрес-код і отримає схвалення найсуворіших цензорів. Саме виходячи з цих характеристик бренду, був підібраний відповідний аромат.

Intertop - це симбіоз відмінної якості, комфорту, сервісу, адже взуття - це ми!

В магазинах Intertop можна знайти взуття на будь-який смак і бути впевненим в правильному виборі. Вдало підібраний аромат, який працює в магазинах мережі, гідно підкреслює всі характеристики бренду.
Планета Кіно IMAX
"... За квитки преміум-класу клієнтам потрібно створювати додатковий комфорт ..."
Планета Кино IMAX
У мережі кінотеатрів «Планета Кіно» з залами IMAX давно для себе вирішили, що не зупинятимуться на якомусь одному факторі привабливості та комфортності для своїх клієнтів, навіть якщо мова йде про найважливіше для кінотеатру: максимально якісній картинці на величезному екрані.

«Ми завжди намагалася надати для своїх клієнтів найкращі світові технології, саме тому в наших залах постійні аншлаги.» Але завжди хочеться подарувати ще більші приємних емоцій своєму глядачеві. Підказку знайшли в Лас-Вегасі. «Поїхавши туди на одну з виставок, ми звернули увагу, що в фоє готельних комплексів, концертних залів поширюються приємні аромати», - згадує заступник директора компанії «ТРІУМФ МЕДІА ГРУП» Геннадій Бондар. З'ясувавши деталі у персоналу, незабаром вийшли на компанію, що займається аромамаркетингом.

Після повернення в Україну, вирішили перейняти іноземний досвід. «За квитки преміум-класу клієнтам потрібно створювати додатковий комфорт», - підкреслює Бондар. Спочатку нововведення запустили тільки в одному київському кінотеатрові. Через місяць стали встановлювати обладнання і в інших містах України. «Ми домоглися бажаного результату. При використанні системи ароматизації атмосфера в залах IMAX наповнюється свіжим ароматом з вираженими нотами озону. Ітакою підхід глядачі відразу позитивно оцінили. »
Відправите клієнтів додому з найемоційнішою частинкою вашого бренду - ароматом