МЕНЮ
Замовити безкоштовний тест
UA
RU
UA
ЗАКАЗАТЬ БЕСПЛАТНЫЙ ТЕСТ
МЕНЮ
RU
UA
RU
Замовити безкоштовний ТЕСТ
ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ
Залиште свої контакти, наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.
Ім’я
Коментар
При натисканні на кнопку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Благодійність
UA PHILANTHROP

Замовити безкоштовний тест
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Як благодійна програма UAPHILANTHROP - це відкрита для приєднання ініціатива, де бізнес погоджується направляти певний відсоток від доходів з продажу продуктів UA PHILANTHROP на благодійні цілі (надалі «благодійне відрахування»).

Для арома дифузорів UA PHILANTHROP рівень благодійного відрахування складає 4% від обсягу продажів без ПДВ.

Якщо арома дифузор UA PHILANTHROP продається через партнерський магазин, який утримує власну винагороду, яка закладена в ціні продукту, то винагорода партнерського магазину виключається з бази розрахунку благодійного відрахування.

Важливо зазначити, що благодійні відрахування будуть направлятися в найбільш рейтингові та прозорі благодійні фонди України.

Перерахування благодійного відрахування та звітування буде відбуватися щомісяця – за принципом «в поточному місяці за попередній». Ознайомитися зі звітністю можна за посиланням.

Офіційний старт благодійної програми UAPHILANTHROP відбувся у червні 2020 року.

Наша компанія «Мідсан» займається Аромамаркетингом і надає послуги професійної ароматизації приміщень для бізнесу з 2011 року. Ми працюємо по всій Україні.
Ми постійно розвиваємо свою технічну експертизу і робимо дуже грамотні монтажі з технічної точки зору. Під грамотним монтажем на увазі подачу аромату в приміщення розподілений (рівномірно по інтенсивності), незалежно від роботи систем припливної вентиляції та кондиціонування.

Ми підсилюємо ефективність аромамаркетингу для наших клієнтів за рахунок додаткової опції у вигляді арома саше і арома паличок з фірмовим ароматом клієнта і в брендованої упаковки. Це відмінний варіант корпоративного подарунка, подарунка-компліменту покупцям нашого клієнта, а також товар на продаж всім кому сподобався аромат.
За цей час ми досягли багато перемог, не тільки для себе, але і для наших клієнтів: Ми першими в Україні перейшли на модель надання послуги «під ключ». Тепер наші клієнти не купують обладнання і окремо картриджі, а оплачують корисну роботу у вигляді присутність аромату в правильній інтенсивності в обумовленому обсязі приміщення.

Такий підхід змушує провайдера послуг дуже якісно ставитися до надання послуги, адже клієнт може в будь-який момент відмовитися від послуги.
У нас накопичений величезний досвід застосування арома маркетингу практично у всіх індустріях - різноманітні напрями рітейла, торгові центри, готелі, ресторани, кінотеатри, офіси, гральні заклади, фітнес клуби, ароматизація заходів, підтримка рекламних кампаній, і навіть ароматизація рейсових автобусів.
Дізнайтесь, який аромат підходить Вашому бізнесу та протестуйте його безкоштовно 7 днів