МЕНЮ
Замовити безкоштовний тест
UA
RU
UA
ЗАКАЗАТЬ БЕСПЛАТНЫЙ ТЕСТ
МЕНЮ
RU
UA
RU
Замовити безкоштовний ТЕСТ
ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ
Залиште свої контакти, наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.
Ім’я
Коментар
При натисканні на кнопку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Світ можливостей аромату

Ідеальний аромат для кожного настрою, кожного бренду та кожного досвіду.
Перетворіть свій бренд на живий досвід
Оживіть ваш бренд за допомогою аромату та аромамаркетингу, який інстинктивно передає дух вашої марки. Розкішна колекція преміальних нетоксичних ароматів команди ScentAir-Мідсан зробить це можливим. Від солодощів щойно випеченого печива до насиченої романтики спокусливого мускусу - ми допоможемо вам знайти аромат настільки чудовий, як ваш бізнес.

Якщо ви можете це уявити, ScentAir-Мідсан може це створити.
Прогресивні компанії використовують аромат
Клієнтський досвід, який викликає емоції, допомагає споживачам прив'язатися до вашого бізнесу. 21 століття змінило очікування клієнтів. Вони жадають емоційних стосунків з брендами. Правильний аромат може допомогти вам в цьому.
Обрати аромат легко
Вибір правильного аромату для вашого бізнесу може стати для Вас стресом. ScentAir-Мідсан робить це легко. Ми будемо працювати з вами, щоб знайти або розробити аромат, який допоможе вам досягти ваших бізнес-цілей.
Розуміння аромату
Аромат складається з верхніх, середніх та базових нот. Разом вони створюють загальне враження про аромат- акорд. Кожна нота проявляється з різною інтенсивністю.

Верхні ноти розквітають першими, але і швидко розсіюються.

Середні ноти, серце аромату, - м'які і приємні.

Базові ноти залишаються найдовше, створюючи довготривале враження і розкриваючи глибину аромату
Особливості аромату
Детально продумані та вироблені за найсучаснішими світовими стандартами аромати, розроблені з урахуванням ваших цілей.
Біостатичний
Веганський
Нейтралізація запаху
Аромати на основі олії, в яких ніколи не з'являються і не поширюються бактерії.
Виробляється без використання продуктів тваринного походження або похідних.
Усуває неприємні запахи з джерела за допомогою технології нейтралізації запаху.
Вироблені без жорстокості
Кошер і Халяль
Ефірні олії
Не випробовуються на тваринах
Жодних інгредієнтів з тварин, алкоголю та хамеца.
Певні аромати, отримані з чистих ефірних олій
Познайомтесь з усіма 9 групами ароматів
Кожен аромат розповідає історію. За кожним ароматним досвідом чекають сотні історій. Відкрийте для себе нескінченні можливості ароматів та новий спосіб розповісти історію свого бренду.
Заспокійливий релакс
Момент єднання з собою справжнім. Відчуття повної гармонії. Перепочинок від швидкості подій навкруги. Приведіть ваших клієнтів і створіть відчуття піднесення з допомогою заспокійливого аромату від ScentAir-Мідсан. Спроектувати простір, що буде збудований навколо вашої версії гармонії, простіше, ніж ви думаєте. Вражайте свої клієнтів. Зупиніть світ тільки для вас, і хай магія аромату вам допоможе.
Заспокійливий релакс
Енергія цитрусу
Подаруйте своїм клієнтам досвід надихаючої енергії. Чудовий цитрусовий досвід від ScentAir-Мідсан пробуджує нові резерви життєвих сил. Надихайте клієнтів на нові перемоги та звершення! Або просто освіжіть свій простір, хай він надасть вам наснаги на динамічну роботу кожного дня. Отримуйте найкращий досвід спілкування з життєдайними енергіями прямо у вашому просторі.

Енергія цитрусу
Досвідчений гурман
Зроби смачнішою навіть саму просто їжу. Подаруй новий погляд на кулінарію. Залучіть клієнтів у світ досвідчених гурманів від ScentAir-Мідсан. Знайомі аромати стають більш складними та збуджуючими апетит. Їжа більш соковита. Надихайтесь сміливими експериментами не тільки в їжі, але й в ароматах, створюйте свій витончений світ, в який захочеться повертатися знову і знову!
Досвідчений гурман
Аромати розкоші
Ласкаво просимо в серце розкоші. Створіть атмосферу високого класу за допомогою розкішного і вишуканого аромату від ScentAir-Мідсан.
Яка вона ваша атмосфера розкоші? Сучасна чи класична? Підкресліть ароматом різницю, насолоджуйтесь результатом. Зануртеся в оксамитові розкоші багатошарових ароматів розкоші. Живіть яскраво кожен день! І Ніколи не погоджуйтесь на щось менш досконале
Аромати розкоші
Квіткова феєрія
Візьміть з собою чарівність свіжих квітів. Причаруйте клієнтів безкінечною красою квіткової феєрії від ScentAir-Мідсан. Час зупиняється з м'якою, ароматною елегантністю і ефірної романтикою моменту кольорових ароматних поцілунків. Всі сади світу прямо зараз у ваших руках, насолоджуйтесь!
Квіткова феєрія
Відновлююча свіжість
Момент кришталевої чистоти. Комфорт, що запам'ятовується надовго. Запросіть ваших клієнтів у оазу чистоти та спокою, подаруйте досвід спілкування з відновлюючою свіжістю від ScentAir-Мідсан. Створіть спеціальний простір гармонії, в якому розчиняються всі навантаження. Отримайте бажану свободу! Відчуття свободи у всіх своє, але завжди є аромат, щоб зробить її більш яскравою.
Відновлююча свіжість
Зелене оновлення
Використовуйте життєдайну силу природи. Надихніть клієнтів та розбурхайте свою уяву разом з ароматами зеленого оновлення від ScentAir-Мідсан. Створюйте чарівні моменти, що надихають. Освіжіть уяву і відновіть концентрацію. Все можливо.
Зелене оновлення
Східна спека
Надихніться чистою емоцією пристрасті, що створена з оксамитових нот жагучих ароматів. Полоніть клієнтів пишною, таємничою атмосферою Сходу, в якій можливі будь-які пригоди. Багатий і спокусливий, ви ніколи не знаєте, на що надихне вас світ пристрасного аромату. Будьте сміливими, експериментуйте!
Східна спека
Комфортні обійми дерева
Отримайте просте задоволення від теплих обіймів вашого знайомого. Принесіть клієнтам комфорт і гармонію, які так жадають їх серця, завдяки досвіду знайомства з ароматами комфорту від ScentAir-Мідсан.
Створіть простір, яке вітає всіх і змушує відчувати щось незбагненно приємне, і до цього відчуття хочеться повертатися знову і знову.
Комфортні обійми дерева
Деякі з лояльних клієнтів Scentair
Дізнайтесь, який аромат підходить Вашому бізнесу та протестуйте його безкоштовно 7 днів