МЕНЮ
Замовити безкоштовний тест
UA
RU
UA
ЗАКАЗАТЬ БЕСПЛАТНЫЙ ТЕСТ
МЕНЮ
RU
UA
RU
Замовити безкоштовний ТЕСТ
ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ
Залиште свої контакти, наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.
Ім’я
Коментар
При натисканні на кнопку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Chando - порцелянові дифузори

Chando - вершина керамічної майстерності, запатентований і визнаний бренд класу LUX.
Про партнерство Chando з компанією Мідсан
З кінця 2019 року компанія Мідсан стала ексклюзивним партнером компанії Chando в Україні.
Компанія Мідсан має глибоку експертизу в ароматах, ми більше ніж 9 років працює в індустрії арома маркетингу і понад 5 років є лідером ринку послуг професійної ароматизації приміщень для бізнесу. Компанія Мідсан є ексклюзивним дистриб'ютором світового лідера в індустрії арома маркетингу - Scentair Technologies Inc (США).
За ці 9 років ми, команда Мідсан, виконали колосальний шлях в розвиток ринку арома маркетингу в Україні, накопичили глибоку експертизу, в тому числі у виборі ароматів, якості ароматів. Старт співробітництва з Chando є для нас закономірним кроком.
Порцеляновые диффузоры
Chando
Chando - вишуканий виробник зі світовим ім'ям
Chando - запатентований і визнаний бренд класу LUX. Цей молодий бренд, який нещодавно з'явився на ринку інтер'єрних ароматів, увірвався в парфумерний світ і став яскравим прикладом мистецтва поєднання авторських ароматів і делікатної порцеляни ручної роботи.
Бувши вершиною керамічної майстерності, фарфор вже багато століть назад заслужив собі світове визнання, як предмет високого мистецтва і розкоші. Феномен всесвітнього визнання виробів з фарфору - в тому, що вони свідчать наскільки велика здатність людини перетворювати грубу матерію в прекрасні предмети мистецтва. Однак, нам з Вами пощастило стати свідками народження предметів керамічного мистецтва нового класу Chando. Вони доводять, що людина має дивну здатність перетворювати не тільки грубу матерію, а й буденний простір.
Аромадифузори з пористого фарфору виконані за запатентованою технологією Chando. Вона забезпечує неперевершену чутність і розкриття аромату, на порядок перевершує інші носії: арома палички, арома свічки, арома лампи та ін. Пориста структура порцеляни створює безліч мікроскопічних декантерів, які роблять арома дифузори Chando, ймовірно, найефективнішими та прекрасними провідниками аромату у світі. Як художніх мотивів художниками Chando використовуються твори династії Мін.
Приєднавшись до сімейного ремеслу кераміки та порцеляни, в 1977 р. Вікі Чен почала досліджувати сучасні та давно забуті тренди сходу і заходу з метою привнести свіжий погляд на ремесло, яке залишалося незмінним багато століть. Трендом, який кинув виклик інноваційному духу художниці став арома-дизайн. Що послужило початком глибинного вивчення сімейних секретів фарфорового ремесла з метою вироблення інноваційних рішень, які дозволили б зробити фарфор провідником аромату. Результатом дослідження стала запатентована технологія пористої арома порцеляни Chando, яка не має аналогів у світі.
7 етапів та 42 процедури для створення ідеального поєднання фарфору та аромату

ГРАВІЮВАННЯ: Втілення креслень на папері в життєподібний виріб з порцеляни вимагає безтурботності в серці, спокійного і розслабленого стану розуму на рівні кожного різця.
ОБЛАШТУВАННЯ: Бездоганна поверхня арома-порцеляни - це результат незліченних повторень згладжування текстури та поєднання кожного окремого елемента арома-порцеляни в єдину форму. Готовий виріб - це хитромудра комбінація елементів, поєднання яких навряд чи помітно озброєним оком.
ФОРМУВАННЯ: 3 етапи: підготовка форм, випал, відновлення, - розділені на 12 процедур комплексно забезпечують, що в результаті заповнення ливарних форм і випалу кожен виріб знайде дивну деталізацію.
ВИПАЛ: Тільки після другого випалу глазурований арома-фарфор набуває сліпуче глянсове сяйво. В результаті полірування цієї поверхні виникає та текстура порцеляни, завдяки якій він і став всесвітнім послом розкоші.
РОЗЧИН: Кожен етап створення розчину вимагає величезної майстерності. Додай майстер трохи більше або менше інгредієнтів або часу - це відразу позначиться на красі зовнішнього вигляду і пористості структури, а значить і на ароматі.
АКЦЕНТИ: Завершальний крок - додавання позолочених або аплікативного акцентів, які привносять життя в статуетку.
КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ: Після того, як процес створення завершено, вироби з арома-порцеляни проходять ще декілька процедур контролю якості перед тим, як будуть упаковані та відправлені своїм власникам. Все це необхідно, щоб вироби з арома-порцеляни справляли належне враження.
Отправите клиентов домой с наиболее эмоциональной частью вашего бренда - ароматом