МЕНЮ
Замовити безкоштовний тест
UA
RU
UA
ЗАКАЗАТЬ БЕСПЛАТНЫЙ ТЕСТ
МЕНЮ
RU
UA
RU
Замовити безкоштовний ТЕСТ
ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ
Залиште свої контакти, наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.
Ім’я
Коментар
При натисканні на кнопку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Як це працює

Створіть багатий клієнтський досвід за допомогою аромамаркетингу, який будує відносини між брендом та клієнтами та створює довготривалі враження.
Наука та дослідження
ScentAir був створений у відповідь на вражаючі результати дослідження взаємозв'язку аромату, емоцій та поведінки людини. Арома маркетинг це потужний інструмент, який допомагає компаніям спілкуватися ефективніше - мовою, яку клієнти відчувають інтуїтивно.
Арома маркетинг для бізнесу
Клієнти 21 століття жадають емоційного зв'язку з брендами. Аромат дозволяє компаніям створювати емоційні переживання в найважливіших точках дотику з клієнтами. Візьміть під контроль взаємодію із клієнтами та отримайте вражаючу рентабельність інвестицій.
Технологія не замінить емоції
Технологія покращує спосіб ведення бізнесу. Але технологія ніколи не зможе замінити емоційний зв'язок з клієнтами, який має критичне значення для успіху бізнесу. Сьогоднішні споживачі жадають багатого досвіду та емоційних зв'язків з брендами, якими вони користуються. Аромат забезпечує короткий шлях для створення цих зв'язків.
Підвищіть цінність свого бізнесу
Чи знаєте Ви свій індекс споживчої лояльності (NPS)? Компанії, які надають винятковий досвід, отримують на 200% NPS вище, ніж їх конкуренти. І ростуть вдвічі швидше. Арома маркетинг допомагає компаніям збільшити NPS завдяки вийнятковим емоційним враженням клієнтів. Ви зможете скористатися такими відносинами та побачити, як ваші конкуренти залишаються позаду.
Чіткі результати, вимірюваний прибуток
Наші клієнти провели власні дослідження, щоб визначити обгрунтованість своїх інвестицій в арома маркетинг. Їхні висновки виявили цінність, яку можна очікувати від ScentAir-Мідсан.
З командою Мідсан-Scentair запуск арома маркетинга є легким, швидким та результативним кроком
Ми лідери галузі як в Україні, так і в світі. Понад 25 років ми працювали з сотнями всесвітньо відомих брендів у десятках тисяч локацій. Наш досвід та процеси дозволяють легко запустити арома маркетинг у Вашому бізнесі.
  • ⦁ Вибір аромату - знайдемо аромат, перевірений, щоб пробудити емоції, які Ви бажаєте викликати у клієнтів.
    ⦁ Стратегія розповсюдження аромату - визначимо найкраще обладнання, місце розташування та графік роботи для максимального впливу за допомогою ароматизації приміщення.
    ⦁ Монтаж обладнання – включений у вартість послуги, ми бережемо Ваш час від непрофільної роботи.
    ⦁ Підтримка – ми регулярно контролюємо роботу обладнання, стан картриджів та оперативно реагуємо на Ваші виклики.
130,000
Інсталяцій
119
Країн обслуговується
Безмежний
Вибір високоякісних ароматів
Якщо ви серйозно ставитеся до свого бренду і працюєте над створенням міцного враження у свідомості своїх клієнтів, вам потрібно звернутися до Scentair.
ВЛАСНИК, DENTAL CONSULTANCY
Дізнайтесь, який аромат підходить Вашому бізнесу