МЕНЮ
Замовити безкоштовний тест
UA
RU
UA
ЗАКАЗАТЬ БЕСПЛАТНЫЙ ТЕСТ
МЕНЮ
RU
UA
RU
Замовити безкоштовний ТЕСТ
ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ
Залиште свої контакти, наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.
Ім’я
Коментар
При натисканні на кнопку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Ароматизація ліфтів

Постійний свіжий аромат тримається безперервно.
у нашій бібліотеці налічується більше 2500 запахів. Завдяки чому ми з упевненістю можемо стверджувати, що легко підберемо унікальний аромат відповідний вашим вимогам та потребам.
Для чого це необхідно?
Здавалося б, ароматизувати можна тільки торгові центри та заклади з сегмента ресторанного бізнесу або ж зі сфери послуг, але насправді сфера аромамаркетингу безмежна.
Найбільші готельні мережі вже довгий час використовують ароматизацію не тільки для холів, лобі, номерів відповідно до індивідуальних переваг клієнтів, але також і ліфтів.
Запах ліфтів так само важливий, як і інших приміщень, ніщо не повинно відвертати гостя від комфортного проведення часу: ні запах будівлі, ні дезінфікуючи засоби. Аромат викликає позитивні емоції супроводжує клієнта всюди та викликає стійку асоціацію з Вашим брендом.
Приємний запах утримує увагу гостя, в результаті він проводить більше часу в ароматизованному приміщенні, а це значить, що найімовірніше принесе більше прибутку. Відповідно до маркетингових досліджень, ароматизація збільшує продажі на 15-20%.
В арсеналі виробника устаткування та ароматів компанії ScentAir, ексклюзивним дистриб'ютором та офіційним представником якої в Україні є компанія «Мідсан» вже є розроблені аромати для Westin, Marriott, Le Meridian, Holiday Inn, Sheraton. Широка лінійка ароматів для ароматизації приміщень від Scent Air містить кілька груп ароматів: морські, деревні, харчові, квіткові, східні, фруктові, запашні, святкові та ексклюзивні (аромати, розроблені для певного бренду).
З командою Мідсан-Scentair запуск аромамаркетингу є легким, швидким та результативним кроком
Ми лідери галузі як в Україні, так і у світі. Понад 25 років ми працювали з сотнями всесвітньо відомих брендів у десятках тисяч локацій. Наш досвід та процеси дозволяють легко запустити аромамаркетинг у Вашому бізнесі.
  • ⦁ Вибір аромату - знайдемо аромат, перевірений, щоб пробудити емоції, які Ви бажаєте викликати у клієнтів.
    ⦁ Стратегія розповсюдження аромату - визначимо найкраще обладнання, місце розташування та графік роботи для максимального впливу.
    ⦁ Монтаж обладнання – включений у вартість послуги, ми бережемо Ваш час від непрофільної роботи.
    ⦁ Підтримка – ми регулярно контролюємо роботу обладнання, стан картриджів та оперативно реагуємо на Ваші виклики.
130,000
Інсталяцій
119
Країн обслуговується
Безмежний
Вибір високоякісних ароматів
Дізнайтесь, який аромат підходить вашому закладу та протестуйте його безкоштовно 7 днів