МЕНЮ
Замовити безкоштовний тест
UA
RU
UA
ЗАКАЗАТЬ БЕСПЛАТНЫЙ ТЕСТ
МЕНЮ
RU
UA
RU
Замовити безкоштовний ТЕСТ
ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ
Залиште свої контакти, наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.
Ім’я
Коментар
При натисканні на кнопку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Ароматизація санвузлів

Постійний свіжий аромат тримається безперервно
в нашей библиотеке насчитывается более 2500 запахов. Благодаря чему мы с уверенностью можем утверждать, что легко подберем уникальный аромат соответствующий вашим требованиям и потребностям.
Аромати Scent Air безпечні для будь-якого приміщення
Для нейтралізації неприємних запахів і ароматизації санвузлів у великих торгових центрах компанія «Мідсан» застосовує спеціальне обладнання - потужну систему Scent Stream, яка працює через систему припливної вентиляції. Прилади розміщені в вентиляційних системах і завдяки можливості дистанційного керування фахівці можуть оперативно регулювати інтенсивність ароматизації за запитом адміністрації ТЦ. Аромати Scent Air відмінно справляються з видаленням небажаних запахів в туалеті та підтриманням атмосфери чистоти та свіжості.
Всі картриджі ароматизації обладнання містять запатентовану технологію Scent Air, яка разом з ароматичними маслами бореться з неприємними запахами, захоплюючи молекули відштовхуючих запахів, нейтралізує їх і випускає у повітря чистий свіжий запах, додаючи при цьому шикарний нішевий аромат з бібліотеки всесвітнього лідера ароматизації.
Завдяки відсутності в складі розчинників та спиртів, а використовується виключно 100% ароматичних масел, аромати Scent Air безпечні для будь-якого приміщення.
Дана система надзвичайно ефективно видаляє запахи екскрементів, поту, тютюну, цвілі, гнили тощо.
На відміну від аерозолів, система ароматизації Scent Stream, екологічна не бризкає на людей, працює безшумно, не містить хлорфторвуглеців, при цьому запах з часом не втрачає своєї насиченості. Постійний свіжий аромат тримається безперервно.
З командою Мідсан-Scentair запуск аромамаркетингу є легким, швидким та результативним кроком
Ми лідери галузі як в Україні, так і у світі. Понад 25 років ми працювали з сотнями всесвітньо відомих брендів у десятках тисяч локацій. Наш досвід та процеси дозволяють легко запустити аромамаркетинг у Вашому бізнесі.
  • ⦁ Вибір аромату - знайдемо аромат, перевірений, щоб пробудити емоції, які Ви бажаєте викликати у клієнтів.
    ⦁ Стратегія розповсюдження аромату - визначимо найкраще обладнання, місце розташування та графік роботи для максимального впливу.
    ⦁ Монтаж обладнання – включений у вартість послуги, ми бережемо Ваш час від непрофільної роботи.
    ⦁ Підтримка – ми регулярно контролюємо роботу обладнання, стан картриджів та оперативно реагуємо на Ваші виклики.
130,000
Інсталяцій
119
Країн обслуговується
Безмежний
Вибір високоякісних ароматів
Дізнайтесь, який аромат підходить вашому закладу та протестуйте його безкоштовно 7 днів