МЕНЮ
Замовити безкоштовний тест
UA
RU
UA
ЗАКАЗАТЬ БЕСПЛАТНЫЙ ТЕСТ
МЕНЮ
RU
UA
RU
Замовити безкоштовний ТЕСТ
ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ
Залиште свої контакти, наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.
Ім’я
Коментар
При натисканні на кнопку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Розробка та створення власних ароматів

Дозвольте команді ScentAir-Мідсан допомогти Вам знайти аромат, аутентичний для вашого бізнесу, який звертатиметься безпосередньо до Ваших клієнтів.

Правильний аромат ближче, ніж ви думаєте

Правильний аромат ближче, ніж Ви думаєте.
Аромат - це потужний інструмент, але тільки якщо ви використовуєте правильний аромат для досягнення своїх цілей, наприклад аромат для збільшення продажів. Команда ScentAir-Мідсан допоможе вам підібрати правильний аромат для вашого бізнесу. Незалежно від того, чи шукаєте ви власний аромат або просто ідеальний аромат, який відповідає вашому бренду, наш сервіс аромамаркетинг "під ключ" потурбується про пошук потрібного аромату для досягнення ваших цілей.
Наш процес занурення в бренд дозволяє легко визначити ідеальний аромат для кожного бренду.

Як це працює

Ми аналізуємо 4 ключові компоненти вашого бренду:

ЕСТЕТИКА
Ми розглядаємо стиль, відчуття та кольори вашого бренду, щоб зрозуміти, як ви вже позиціонуєте себе для своїх клієнтів.

КЛЮЧОВІ КЛІЄНТИ
Хто є вашими ідеальними клієнтами? І найголовніше - як ви хочете, щоб вони почувались? Ваші цілі та інформація про клієнтів допоможуть нам визначити атрибути та емоції, які вам потрібні.

ДЕКОР
Ваш декор багато говорить про те, як ви хочете, щоб вас сприймали. Ваш аромат не тільки буде відповідати вашому простору - він вдосконалюватиме його.

МЕТА БРЕНДУ
Від вашої місії до ваших цінностей ми вводимо елементи вашого бренду у ваш аромат. Ваш аромат здійснить обіцянку вашого бренду на інстинктивному рівні.

Після того, як ми визначимо ваші цілі та проаналізуємо ідентичність вашої марки, ми визначимо правильний аромат для вашого бренду. Використовуючи особливості психології та культури ароматів, ми визначимо нотки, які ще раз підтверджують обіцянку вашого бренду та забезпечують сприйняття клієнтами додаткової цінності. Разом вони складуть аромат, повністю автентичний вашому бренду.

Познайомтесь зі світом можливостей аромату

Дізнайтесь, який аромат підходить Вашому бізнесу

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Замовити консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
"У нас є лише одна спроба справити правильне перше враження, і, безсумнівно, наш індивідуальний аромат визначає те, що Monkey Joe - це місце для розваг".
ВЛАСНИК, MONKEY JOE'S LOCATION
«ScentAir допоміг нам створити відчуття розкоші в нашому центрі. З моменту приїзду, гості занурюються в освіжаючий сенсорний досвід, такий же унікальний, як і наш бренд».
BMW PERFORMANCE CENTER; GREENVILLE, SC
Деякі з лояльних клієнтів Scentair

БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ

Заповніть форму і протестуйте систему ароматизації вашого приміщення - 7 днів безкоштовно

ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ