МЕНЮ
Замовити безкоштовний тест
UA
RU
UA
ЗАКАЗАТЬ БЕСПЛАТНЫЙ ТЕСТ
МЕНЮ
RU
UA
RU
Замовити безкоштовний ТЕСТ
ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ
Залиште свої контакти, наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.
Ім’я
Коментар
При натисканні на кнопку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Тематична ароматизація

Дозвольте своєму бізнесу працювати швидше
Самий величезний в світі магазин в світі солодощів M & MWorld London ароматизований шоколадними ароматами

M & M World відкрив в Лондоні найбільший у світі магазин солодощів загальною площею понад 3200 кв.м. На чотирьох поверхах представлено багато солодощів від M & M, а також багато брендування одягу, аксесуарів, подарунків і т.д.
Це перший в Європі магазин M & M World і на нього покладають великі надії. Адже в Нью-Йорку менший магазин M & M World щорічно відвідують понад 10 мільйонів відвідувачів. Оскільки вся шоколадна продукція продається в упакованому вигляді, в магазині явно не вистачало аромату шоколаду. Тому M & M World звернувся за допомогою до світового лідера Scentair Technologies Inc. з проханням провести комплексну ароматизацію магазину ароматами шоколаду та інших солодощів.
Аромат шоколаду чарівно впливає на відвідувачів магазину, підіймає їм настрій, переносить їх у дитячі спогади.
Сьогодні відвідувачі магазину насолоджуються повним зануренням у світ шоколаду, солодощів і веселощів. Це все стає можливим з ароматизацією приміщення.
Швидке розповсюдження необхідного вам аромату у Вашому закладі.
Уявіть Ви заходите до магазину і приємно пахне свіжий хліб, або лимони та апельсини одразу ж виникає бажання купити свіжих фруктів та ще теплих пиріжків. Найчудовіші аромати ми зможемо відтворити у Вашому магазині, продуктові аромати, що будуть приваблювати Ваших клієнтів та дарувати їм бажання купувати не вагаючись.
Світовий лідер на ринку аромамаркетингу компанія Scentair Technologies ароматизували мережу супермаркетів NetCost Market (США, Нью-Йорк). Для ароматизації використовувалося до 5-ти продовольчих ароматів, які звертали увагу відвідувачів супермаркетів на ті чи інші групи товарів, і в них це викликало бажання поїсти.
За результатом ароматизації зростання продажів за категоріями склав від 5 до 7%, що виправдало вкладені в ароматизацію інвестиції. А також завдяки ароматизації покращився сприйняття шопінгу
відвідувачами.

Climbers on Mount Rainier
4K Time-lapse Clip
Получить консультацию по оборудованию для ароматизации помещения