МЕНЮ
Замовити безкоштовний тест
UA
RU
UA
ЗАКАЗАТЬ БЕСПЛАТНЫЙ ТЕСТ
МЕНЮ
RU
UA
RU
Замовити безкоштовний ТЕСТ
ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ
Залиште свої контакти, наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.
Ім’я
Коментар
При натисканні на кнопку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Нейтралізатори комерційних запахов

Візьміть під свій контроль клієнтський досвід за допомогою потужного усунення комерційних та виробничих запахів
Позбудьтеся неприємних запахів.
Створіть максимальну якість обслуговування клієнтів
Усуньте різкі, неприємні запахи, що перешкоджають роботі з клієнтами. Запатентовані рішення ScentAir щодо усунення запаху допомагають вам дихати легко і створюють враження, до якого клієнти швидше хочуть повернутись.
Аромати, що нейтралізують запах

Створюйте яскраві враження від імені бренду, усуваючи запахи. ScentAir пропонує сотні ароматів з запатентованим нейтралізатором запаху, так що ви можете використовувати свій бренд при ароматизації приміщення і в той же час за допомогою аромату видалити неприємні комерційні запахи, що псують настрій.
Засіб для усунення запаху промислового виробництва з легким ароматом
Видаліть запахи та залиште тільки трохи свіжості, щоб ваші послуги говорили самі за себе. ScentAir Clear з FRESHPLEX - це вдосконалений нейтралізувальний запах-агент, розроблений для створення невимушеної та свіжої атмосфери без певного профілю аромату
Як працюють нейтралізатори запаху ScentAir
Найбільш неприємні запахи, з якими стикаються підприємства, виникають через загальні молекулярні властивості, таких як сірка, аміак, азот та жирні кислоти. Наші технології нейтралізації запахів та ароматів працюють разом, неприємні запахи в повітрі значно зменшуються, нейтралізуються або повністю усуваються.

Технологія нейтралізації запахів ScentAir усуває такі запахи, як:

КУХОННІ ЗАПАХИ
ЗАПАХ ДИМУ СИГАРЕТИ
ЗАПАХИ У ВАННІЙ
ЗАПАХИ ВІД ДОМАШНІХ УЛЮБЛЕНЦІВ
ЗАПАХИ САЛОНУ
ЗАПАХИ ЛІКАРНІ
ЗАПАХИ ТІЛА


Наші технології
Неприємний запах починається на молекулярному рівні і являє собою складну суміш органічних сполук, таких як: кислоти, аміни та Меркаптани. Наша передова технологія нейтралізації запахів усуває неприємні запахи там, де вони виникають.

Виявлення запахів
Як тільки в повітрі виявляється один з цих неприємних запахів, наша технологія ароматизації приміщень, що нейтралізує запах, виявляє молекули, які викликають цей запах.

Запах бонус
Наша запатентована технологія ароматизаторів, нейтралізуюча запахи, зв'язується з неприємними запахами в повітрі, буквально змінюючи їх молекулярну структуру. Завдяки зв'язуванню нова молекула абсолютно змінюється і після цього не може бути виявлена рецепторами запаху людини зовсім.

Результат
Наша комерційна технологія нейтралізації запаху була протестована на виявлення і усунення молекул неприємного запаху з використанням аналітичного методу SPME у вільному просторі і продемонструвала зниження концентрації молекул неприємного запаху як мінімум на 30%.
Візьміть під свій контроль якість обслуговування клієнтів і усуньте запахи за допомогою технології нейтралізації запахів виробничого походження.
Дізнайтесь, який аромат підходить Вашому бізнесу та протестуйте його безкоштовно 7 днів