МЕНЮ
Замовити безкоштовний тест
UA
RU
UA
ЗАКАЗАТЬ БЕСПЛАТНЫЙ ТЕСТ
МЕНЮ
RU
UA
RU
Замовити безкоштовний ТЕСТ
ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ
Залиште свої контакти, наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.
Ім’я
Коментар
При натисканні на кнопку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Аромамаркетинг для для зони відпочинку

Створіть острівець відновлення життєвих сил разом з Scent Air
у нашій бібліотеці налічується більше 2500 запахів. Завдяки чому ми з упевненістю можемо стверджувати, що легко підберемо унікальний аромат відповідний вашим вимогам та потребам.
Якісний відпочинок в оточенні ароматів Scent Air
Якими б енергійними та цілеспрямовані ми б не були, але всі відмінно розуміють важливість своєчасного відпочинку.
Відповідно, чим швидше відбувається відновлення нашого заряду і життєвих сил, тим більше завдань нам під силу виконати.
Створюючи зону відпочинку для своїх клієнтів або співробітників власникам бізнесу слід пам'ятати про те, що найчастіше в тривалих поїздках, напружених переговорах, стресових ситуаціях швидко настає стомлюваність і ні мозок, ні фізичне тіло не здатні діяти продуктивно без так званої підзарядки.
Виходячи з цього, зона відпочинку є той самий острівець відновлення життєвих сил, зняття зайвої напруги, зменшення збудженості та хвилювань. Місце, де все навколо має випромінювати позитивний вплив на психіку людини, надаючи медитативну, дію, що розслабляє. Там, де Ви зможете зробити паузу, випити філіжанку фруктового чаю, помріяти про чудове нове майбутнє, повірити в досяжність своєї мети, сконцентруватися на поставлених завданнях і знову відправитися підкорювати вершини.
Яким чином зона відпочинку впливає на бізнес?
Коли зона відпочинку наповнена приємним тонким розслаблюючим ароматом, то Ваш клієнт або співробітник компанії відчуває приємні емоції та турботу про себе, він буде в абсолютному піднесеному настрої насолоджуватися кожною секундою проведеного часу в комфортній атмосфері.
Також, виконавши замовлення в нашій компанії із дуплікації ароматів у вигляді аромадифузорів та аромасаше, Ви зможете забезпечити клієнтам придбання цього ж запаху, але вже під Вашим фірмовим ім'ям та лого. Кожен клієнт, який взяв із собою такий аромат додому, буде згадувати завжди цей приємний момент проведений в лаунж зоні, почуття наповненості та релаксації відвідуватимуть його знову і знову вибудовуючи міцний емоційний взаємозв'язок із Вашим брендом.

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з обладнанням для приміщень, яке допоможе Вам в роботі на абсолютно різних за розмірами площах свого закладу. З допомогою ароматизації приміщення можна збагатити повітря будь-яким приємним ароматом. Величезна колекція наших ароматів нікого не залишить байдужим. Для зручності всі аромати розділені за певними категоріями.
Так, окремо можна вибрати аромати квітів і рослин, фруктів і овочів та безліч інших варіантів. Для ароматизації використовують, спеціальні Scent Machines, що здатні працювати на території від маленьких площ аж до величезних молів використовуючи систему вентиляції та кондиціювання, також ефективними помічниками можуть слугувати портативні пристрої, ароматизуючі приміщення зонально.
Настільки спокусливі аромати, що клієнти бажають принести їх додому
Аромат передає ідентичність бренду, використовуючи емоції, такі як відчуття затишку, розкоші, хвилювання від очікування нового... Щоб викликати бажану емоцію, ми використовуємо унікальну методологію створення комплексних багатогранних ароматів, які запускають бажані емоційні тригери. Ці тригери та емоції підтверджують обіцянку вашого бренду та максимізують сприйняття клієнтами цінності бренду.
Завдяки нескінченному вибору нетоксичних ароматів преміум якості в 9 різних категоріях, ми гарантуємо ідеальний аромат для вашого об'єкту.
З командою Мідсан-Scentair запуск аромамаркетингу є легким, швидким та результативним кроком
Ми лідери галузі як в Україні, так і у світі. Понад 25 років ми працювали з сотнями всесвітньо відомих брендів у десятках тисяч локацій. Наш досвід та процеси дозволяють легко запустити аромамаркетинг у Вашому бізнесі.
  • ⦁ Вибір аромату - знайдемо аромат, перевірений, щоб пробудити емоції, які Ви бажаєте викликати у клієнтів.
    ⦁ Стратегія розповсюдження аромату - визначимо найкраще обладнання, місце розташування та графік роботи для максимального впливу.
    ⦁ Монтаж обладнання – включений у вартість послуги, ми бережемо Ваш час від непрофільної роботи.
    ⦁ Підтримка – ми регулярно контролюємо роботу обладнання, стан картриджів та оперативно реагуємо на Ваші виклики.
130,000
Інсталяцій
119
Країн обслуговується
Безмежний
Вибір високоякісних ароматів
Дізнайтесь, який аромат підходить вашому офісу протестуйте його безкоштовно 7 днів