МЕНЮ
Замовити безкоштовний тест
UA
RU
UA
ЗАКАЗАТЬ БЕСПЛАТНЫЙ ТЕСТ
МЕНЮ
RU
UA
RU
Замовити безкоштовний ТЕСТ
ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ
Залиште свої контакти, наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.
Ім’я
Коментар
При натисканні на кнопку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Інтер'єрні аромати

САМЕ АРОМАТ - ЦЕ ТЕ, ЩО БУДУТЬ В ПЕРШУ ЧЕРГУ ВІДЧУВАТИ ЛЮДИ, ЩО УВІЙШЛИ ДО ВАС ДОДОМУ, І ЙОГО ВИ МОЖЕТЕ ВИБРАТИ САМІ, А ЦЕ БУВАЄ НЕПРОСТО ТОМУ НАШІ ЕКСПЕРТИ ЗАВЖДИ ПОРУЧ, ЩОБ СТВОРИТИ ДЛЯ ВАС НАЙКРАЩЕ ЗА ДОПОМОГОЮ АРОМАМАРКЕТИНГУ.
Аромати для дому - різновиди та алгоритм використання
В останні роки навіть магазини та готелі звернули увагу на інтер'єрні аромати та стали практикувати так званий аромамаркетинг: ми впевненні, що певний аромат в повітрі здатний налаштовувати нас на певні думки, і якщо, наприклад, ми будемо відчувати запах цитрусів або морської свіжості, ми несвідомо вважатимемо продукти в магазині свіжими та безпечними для здоров'я. Для ароматизації готелів ми розробляємо дуже ретельно аромати для того, щоб у них були свої власні, унікальні, що запам'ятовуються та які асоціювалися б у гостей з подорожами та прекрасними місяцями відпустки.
Саше
Різного роду мішечки з ароматним наповнювачем створюються спеціально для полиць та ящиків з білизною. Мають дуже тонкий аромат, який буде відчуватися практично тільки в шафі, де використовується. Відчути цей аромат з білизни зможе зовсім не кожен. Один із різновидів саше - плоскі вази з керамічним наповнювачем, на які потрібно періодично наносити ефірну олію або інший ароматизатор, інтенсивністю їх звучання можна керувати самостійно, але вони підійдуть скоріше для невеликих кімнат.
Свічки
Свічки мають особливе значення серед інших ароматів для будинку, адже вони грають найбільшу роль у створенні атмосфери затишку або романтики. Треба розуміти, що парфумерні свічки мають досить інтенсивний аромат, тому при навіть нетривалому горінні вони здатні огорнути усю кімнату насиченим ароматом.
Дифузори
Як зрозуміло з їх назви, дифузори працюють шляхом дифузії, тобто, взаємопроникнення дотичних речовин один в одного. Практично це виглядає як амфора, наповнена ароматизатором, в якій вставлені бамбукові або керамічні палички. Перевага бамбукових паличок в тому, що з їх допомогою можна регулювати інтенсивність аромату (чим більше паличок, тим більше запаху - все просто). Керамічні ж дифузори не дозволяють регулювати яскравість звучання..
Інтер'єрні парфуми та спреї
Можливо, самий звичний для нас вигляд ароматів для будинку. Але не варто відмовлятися від них тільки тому, що вони здаються занадто банальними або схожими на ті самі освіжувачі повітря. Формули наших сучасних інтер'єрних духів серйозно відрізняються від тих, що були 20 і навіть 10 років тому, і звучать вони зовсім інакше. Крім того, такий варіант відмінно підійде для автомобіля.
Отримати консультацію по обладнанню для ароматизації приміщення