МЕНЮ
Замовити безкоштовний тест
UA
RU
UA
ЗАКАЗАТЬ БЕСПЛАТНЫЙ ТЕСТ
МЕНЮ
RU
UA
RU
Замовити безкоштовний ТЕСТ
ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ
Залиште свої контакти, наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.
Ім’я
Коментар
При натисканні на кнопку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Арома маркетинг в інших сферах

Кожен, орієнтований на людину бізнес, повинен встановлювати зв'язки з клієнтами. Ми робимо побудову цих зв'язків легкою. Швидке взаєморозуміння - це сила, яка надається ScentAir-Мідсан.
Інші сфери
Процеси від ScentAir робить це простим
Ми не даремно лідери галузі. Більш ніж 20 років ми працюємо з незліченною кількістю підприємств у широкому спектрі галузей, орієнтованих на клієнтів. Наш процес забезпечує простий запуск стратегії арома маркетингу. Ми з вами від початку до кінця запроваодження в роботу технологій аромамаркетингу:

- Вибір аромату - знайдіть перевірений аромат, що пробуджує емоції, які ви хочете викликати у клієнтів.
- Стратегія розповсюдження аромату - визначіть найкраще обладнання, його розташування та графік подачі аромату для максимального впливу.
- Встановлення системи - монтаж передбачений для наших систем обладнання, тому вам ніколи не доведеться робити важкі роботи.
- Підтримка системи - підтримуйте вашу систему з легкістю, ми завжди на зв'язку.
Фітнес центри
Ваш успіх посилюється успіхом ваших відвідувачів. Надихніть енергією своїх відвідувачів свіжим ароматом, який спонукатиме їх відчути готовність до продуктивного тренування. Перетворіть більше ознайомчих консультацій у реальних членів клубу. Технологія нейтралізації запаху усуває неприємні запахи. Отже, ви можете бути впевнені, що ваш фітнес центр справляє найкращі враження.
«Висока якість має величезне значення для нас. Частина цього - це те, як ви почуваєтесь, перебуваючи тут. Для нас важливо, коли в момент входу до фітнес клубу, клієнт відчуває теплий та привабливий аромат. Ми використовуємо ароматизацію від Scentair у лоббі та всіх наших роздягальнях»

РЕГІОНАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР МЕРЕЖІ ФІТНЕС КЛУБІВ
Стоматологічні кабінети
Створіть надзвичайний досвід пацієнта. Зменште хвилювання пацієнта. І значно зменшите скасування візитів. Забезпечте пацієнтів відчуттям спокою та затишку. Для нервових пацієнтів спокійний стоматологічний досвід вартий того, щоб повертатися знову. Практика заспокоєння вирішує подвійну задачу – ви також розширюйте можливості вашого персоналу працювати краще в приємній атмосфері.
"Я використовую послуги Scentair у всіх стоматологічних практиках, з якими я працював по всій країні, і результати завжди були позитивно передбачуваними."

ВЛАСНИК, DENTAL CONSULTANCY
Салон або Спа
Побалуйте своїх клієнтів і створіть унікальний салон унікального досвіду. Незалежно від того, чи належить ваш бренд до розкішного сегмента або ні, ви можете створити повноцінний сенсорний досвід, який звертається до вашого ідеального клієнта. Швидко встановлюйте взаєморозуміння. І так само легко створюйте список лояльних клієнтів.
Медичні заклади
Значно зменште скасування візитів. І зменшите хвилювання пацієнтів. Арома маркетинг створює незабутній досвід пацієнта. Заспокойте пацієнтів та огорніть їх атмосферою комфорту з моменту, коли вони переступають поріг. Нервові пацієнти добре пам'ятають медичні практики, коли вони відчували себе найбільш комфортно. Практика заспокоєння вирішує подвійну задачу – ви також розширюйте можливості вашого персоналу працювати краще в приємній атмосфері.
«Scentair зіграв велику роль у створенні нашої загальної атмосфери. Заспокійлива атмосфера призвела до зменшення кількості скасованих процедур на 50%».

КЕРУЮЧИЙ ДИРЕКТОР МЕДИЧНОГО ЗАКЛАДУ
Дізнайтесь, який аромат підходить вашому бізнесу та протестуйте його безкоштовно 7 днів