MIDSUN
МЕНЮ
Замовити безкоштовний тест
UA
MIDSUN
ЗАКАЗАТЬ БЕСПЛАТНЫЙ ТЕСТ
МЕНЮ
RU
Замовити безкоштовний ТЕСТ

Ароматизація салону автомобіля

Вірний запах в машині дозволить водієві зосередитися на дорозі і знизити стрес. Неприємний запах, навпаки, може призвести до роздратованості, перевищення швидкості або сонливості.
Аромадифузори Chando
Аромадифузори з пористого фарфору виконані за запатентованою технологією Chando. Вона забезпечує неперевершене відчуття і розкриття аромату, на порядок перевершує інші носії: арома палички, арома свічки, арома лампи та ін. Пориста структура порцеляни створює безліч мікроскопічних декантер, які роблять аромадифузори Chando, найбільш ефективними і прекрасними провідниками аромату в світі.

Ароматизація салону автомобіля
Цей засіб ароматерапії представлено у вигляді невеликих мішечків або подушечок, виконаних з бавовни або льону і наповнених спеціальною сумішшю. До її складу можуть входити ароматні трави, сушені ягоди, цедра, хвоя, ефірні масла, спеції, сухі пелюстки квітів, парфумерні композиції та інші компоненти.
Саше також називають мішечками відчуттів, вони успішно використовуються для:
· Ароматизації приміщень і салонів автомобілів;
· Створення затишної атмосфери в будинку, на робочому місці або в зоні релаксації;
· Позитивного впливу на настрій і самопочуття людей;
· Стимулюють працездатність;
· Боротьби з депресією, стресовими станами, безсонням.
Саше для авто
Арома спреї
Ароматизатор в аерозольній упаковці. Засіб у спреї підходить і для застосування на тканині. Його можна розпилювати на оббивку авто або просто у повітря в салоні. Аромат в повітрі відчувається інтенсивніше, але на тканині зберігається довше.
Ароматизатори в автомобіль
Відправите клієнтів додому з найемоційнішою частинкою вашого бренду - ароматом