MIDSUN
МЕНЮ
Замовити безкоштовний тест
UA
MIDSUN
ЗАКАЗАТЬ БЕСПЛАТНЫЙ ТЕСТ
МЕНЮ
RU
Замовити безкоштовний ТЕСТ

Аромамаркетинг для зони очікування

Аромати відкривають дорогу до підсвідомого
Аромамаркетинг потужний інструмент емоційної складової в бізнесі
Аромати викликають, доповнюють та підсилюють наші емоції
Завдяки аромату наші спогади зберігаються довше в пам'яті та формують асоціації. Пройдуть роки, але як тільки Ви відчуєте нотки знайомого аромату, спогади оживуть в Вас і доставлять Вам хвилю приємних емоцій.
Ароматизація приміщення в сучасному світі відіграє дуже велику роль. І це не дивно! Адже правильно підібрані запахи вкрай приємні для людини.
Варто розуміти, що якщо Ваш заклад сповнений приємного аромату, то швидше за все Ваш клієнт буде в абсолютному піднесенномунастрої і насолоджуватися кожною секундою проведенного часу в комфортній атмосфері. У такому випадку навіть очікування зустрічі, перельоту, поїздки стає чудовим часом, від якого Ваш клієнт отримує задоволення, що в корені впливає на оцінку Вашого бізнесу.
Ароматизація залів очікувань
Відчуття запахів - потужний інструмент світосприйняття
Всі ми знаємо про те, що нюх потужний інструмент світосприйняття і людина здатна надовго запам'ятовувати різні аромати.
Саме тому слід звернути увагу на особливо важливе питання, ароматизації повітря, у великих за розмірами приміщеннях, де буває значна кількість народу, в один і той же час. Це стосується, наприклад, магазинів, залів очікування, зон відпочинку і інших приміщень. І, зрозуміло, що не використовуючи відповідні ароматизатори, можна відлякати людей, доставити їм незручності і відповідно програти в боротьбі з конкурентами.

Аромамаркетинг для зон очікування
Наша компанія «Мідсан» займається питаннями ароматизації понад 25 років детально і копітко вивчивши психологію, сприйняття людини запахів різного виду, зібравши величезну експертизу і численні дослідження у сфері арома маркетингу точно знає, як застосувати ті чи інші аромати, яке обладнання ефективніше, що в цілому призведе до збільшення впізнаваності Вашого бренду і збільшення продажів.
На нашому сайті представлені цілі системи для ароматизації повітря. З їх допомогою можна збагатити повітря практично будь-яким приємним ароматом навіть у великому приміщенні. Величезна колекція наших ароматів нікого не залишить байдужим. Для зручності всі аромати розділені за певними категоріями.
Так, окремо можна вибрати аромати квітів і рослин, фруктів і овочів і безліч інших варіантів. Для ароматизації використовують, спеціальне обладнання, що діє на території від маленьких площ і до величезних молів використовуючи систему вентиляції або ж портативні пристрої, ароматизовуючи зонально.
Завдяки нескінченному вибору нетоксичних ароматів преміум якості в 9 різних категоріях, ми гарантуємо ідеальний аромат для вашого об'єкту.
Бренд - амбасадор на території клієнта
Ароматизуючи невеликі приміщення, торгові полиці в залі очікування, зони відпочинку доцільно використовуючи, наприклад, аромадифузори, аромасаше, що володіють різноманітними запахами та наповнюють ароматами товари, які знаходяться у безпосередній близькості. Таким чином Ваш клієнт захоплюючись ароматом завжди може взяти з собою ароматне нагадування про Ваш заклад. Крім того, всі аромадифузори, аромапалички та аромасаше можуть бути виконані з лого і символікою Вашого власного бренду.
В такому випадку частинка Вашого бізнесу завжди знаходиться в будинку клієнта і працює як бренд-амбасадор, людина зустрічає із дня у день Ваше аромасаше або аромадифузори та насолоджуючись запахом згадує та переживає заново всі приємні емоції пов'язані з ним: будь то день чудових покупок, чи день напередодні різдвяних свят або ж спогад про безтурботний час відпусток і подорожі у теплі країни.
З командою Мідсан-Scentair запуск аромамаркетингу є легким, швидким та результативним кроком
Ми лідери галузі як в Україні, так і у світі. Понад 25 років ми працювали з сотнями всесвітньо відомих брендів у десятках тисяч локацій. Наш досвід та процеси дозволяють легко запустити аромамаркетинг у Вашому бізнесі.
  • ⦁ Вибір аромату - знайдемо аромат, перевірений, щоб пробудити емоції, які Ви бажаєте викликати у клієнтів.
    ⦁ Стратегія розповсюдження аромату - визначимо найкраще обладнання, місце розташування та графік роботи для максимального впливу.
    ⦁ Монтаж обладнання – включений у вартість послуги, ми бережемо Ваш час від непрофільної роботи.
    ⦁ Підтримка – ми регулярно контролюємо роботу обладнання, стан картриджів та оперативно реагуємо на Ваші виклики.
130,000
Інсталяцій
119
Країн обслуговується
Безмежний
Вибір високоякісних ароматів
Дізнайтесь, який аромат підходить вашому офісу протестуйте його безкоштовно 7 днів