МЕНЮ
Замовити безкоштовний тест
UA
RU
UA
ЗАКАЗАТЬ БЕСПЛАТНЫЙ ТЕСТ
МЕНЮ
RU
UA
RU
Замовити безкоштовний ТЕСТ
ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ
Залиште свої контакти, наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.
Ім’я
Коментар
При натисканні на кнопку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Благодійність
Програма Philanthrop

Замовити безкоштовний тест
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

C червня 2020 компанія "Мідсан" представила новий бренд аромаркетінга Philanthrop,
4 % відсотка з продажів якого відраховується на благодійність.

Звітність про благодійність
Благодійні відрахування за 07/2020 - тисяча двісті п'ятьдесят п'ять грн
За липень 2020 року об`єм реалізації продукції UA PHILANTHROP становить 31375 гривень. Сума благодійного відрахування - 1255 грн (4% від доходу). Сума перерахована благодійному фонду "БЛАГОМАЙ". Скани документів додаються.
Благодійні відрахування за 06/2020 - 1432 грн
За червень 2020 року об`єм реалізації продукції UA PHILANTHROP становить 35800 гривень. Сума благодійного відрахування - 1432 грн (4% від доходу). Сума перерахована благодійному фонду "БЛАГОМАЙ".

Наша компанія «Мідсан» займається Аромамаркетингом і надає послуги професійної ароматизації приміщень для бізнесу з 2011 року. Ми працюємо по всій Україні.
За цей час ми досягли багато перемог, не тільки для себе, але і для наших клієнтів: Ми першими в Україні перейшли на модель надання послуги «під ключ». Тепер наші клієнти не купують обладнання та окремо картриджі, а оплачують корисну роботу у вигляді присутність аромату в правильній інтенсивності в обумовленому обсязі приміщення.
Такий підхід змушує провайдера послуг дуже якісно ставитися до надання послуги, адже клієнт може в будь-який момент відмовитися від послуги
У нас накопичений величезний досвід застосування арома маркетингу практично у всіх індустріях - різноманітні напрями рітейла, торгові центри, готелі, ресторани, кінотеатри, офіси, гральні заклади, фітнес-клуби, ароматизація заходів, підтримка рекламних кампаній, і навіть ароматизація рейсових автобусів
Ми постійно розвиваємо свою технічну експертизу і робимо дуже грамотні монтажі з технічної точки зору. Під грамотним монтажем на увазі подачу аромату в приміщення розподілений (рівномірно по інтенсивності), незалежно від роботи систем припливної вентиляції та кондиціонування
Ми підсилюємо ефективність аромамаркетингу для наших клієнтів внаслідок додаткової опції у вигляді арома саше та арома паличок з фірмовим ароматом клієнта і в брендованій упаковці. Це відмінний варіант корпоративного подарунка, подарунка-компліменту покупцям нашого клієнта, а також товар на продаж всім кому сподобався аромат.
Дізнайтесь, який аромат підходить Вашому бізнесу та протестуйте його безкоштовно 7 днів