Ароматизація офісу
Більшість із нас проводять багато часу в офісах, вони служать майже другою домівкою, особливо якщо ми володіємо власним бізнесом або компанією. В середньому людина проводить в офісі близько 1600 годин на рік. Навіть якщо робота улюблена і ці години проведені із задоволенням, правильний аромат може зробити офіс більш привабливим і діловим місцем.

Щасливі співробітники працюють старанніше і продуктивніше. Сприятлива офісна атмосфера - ключ до того, щоб ваші співробітники хотіли приходити в понеділок вранці на роботу. AROMABRANDING by Midsun & Scentair допоможе створити більш приємну атмосферу, підвищуючи ефективність співробітників і зменшуючи їхній стрес.

Присутність приємного запаху в навколишньому середовищі може спонукати людей до несвідомої поведінки. Ароматизація офісу може підвищити продуктивність і уважність. Дослідження показали, що коли робітники піддавалися впливу нот лимонного аромату, кількість помилок скоротилося на 54%. Хоча ароматерапія може здатися зовсім марною або не пов'язаною з ростом і продуктивністю бізнесу.
Переваги ароматизації офісу
Переваги введення ароматичної олії в офісне середовище численні. Офісні аромати можуть поліпшити настрій та продуктивність працівників. Похмурий зимовий день в офісі перетвориться на теплий, сонячний, просто додавши ноти квіткового аромату, такого як троянда або жасмин. Аромати впливають не тільки на працездатність і продуктивність, а й на здоров'я. Аромаолії володіють противірусними, протигрибковими і антибактеріальними властивостями, їх використання в середовищі, де багато людей, може допомогти зменшити кількість мікробів.

Дослідження показують, що люди, які працюють у приміщеннях із запахом, демонструють підвищену самоефективність та з більшою ймовірністю оберуть ефективні стратегії роботи. Інщі дослідження довели, що кількість помилок при введенні тексту значно скорочується, коли робітники піддаються впливу нот ароматів лимона і лаванди. Також поширення ноток запаху лаванди під час перерв у роботі запобігає погіршенню робочих процесів. Підвищена продуктивність і у швидкості і в точності роботи була виявлена при поширенні м'ятних нот запахів.

Зони відпочинку, ігрові кімнати та закусочні - спрямовані на відпочинок і створення ідеального робочого середовища з підтриманням ефективного балансу настрою працівників. Ароматизація допоможе швидше розслабитись і зробити перерву ефективнішою.

Технологічні і творчі компанії хочуть надихати і стимулювати своїх співробітників, оскільки вони розуміють, що таке середовище може мати прямий вплив на творчість співробітників. Як власник бізнесу або менеджер, ви повинні експериментувати з різноманітними ароматами, щоб знайти той, який подобається більшості ваших співробітників.
Які ноти аромату підійдуть офісним приміщенням
Ми строрюємо складні аромакомпозиція задля досягнення ваших цілей. Наступні ноти ароматів можуть ефективно себе показати при ароматизації офісу.

1. Ноти розмарину. Сильний і свіжий аромат добре працює в офісній атмосфері, тому що допомагає працівникам зосередитися на виконанні завдань.

Дослідження 2007 року показало, що розмарин контролює рівень кортизолу в крові, що сприяє зниженню рівня стресу. Цей аромат стимулює розум, покращує збереження пам'яті і, як відомо, знімає втому, головні болі, м'язові болі.

2. Ноти лимону. Цей дуже сильний аромат цитрусових спонукає до негайних дій. Знімає напруження, гнів і занепокоєння на робочому місці. Недавнє японське дослідження показало, що кількість помилок скоротилася більш ніж на 50% в офісі, де використовувався запах лимона.

Аромат лимону також впливає на сприйняття чистоти, навіть якщо ваше робоче місце до стелі завантажене новими рахунками, документами чи навіть старими обідами. Взагалі, цитрусові аромати чисті, підбадьорливі й освіжаючі.

3. Ноти лаванди. Для роботи в умовах підвищеного стресу лаванда володіє особливими заспокійливими властивостями. Вона заспокоює нерви і знімає напруження, що може дуже допомогти у важких робочих ситуаціях.

У дослідженні Університету Дьюка учасники виявили, що аромат лаванди розслабляє, як масаж. Він особливо сильний, коли день добігає кінця, заспокоюючи і знімаючи напруження як інтелектуальне, так і фізичне.

Спочатку спробуйте легкий аромат і, можливо, змішайте з іншою приємною аромаолією з квіткової нотою. Якщо лаванда буде занадто концентрованою, вона також може викликати зайве розслаблення і навіть сонливість.

4. Ноти кориці. Ця спеція є ефективним помічником для підвищенні продуктивності. Ніщо не може змінити робоче навантаження або ступінь стресу, викликаного конкретним бізнесом або галуззю і поганий настрій може поширюватися по офісу, як лісова пожежа. Кориця - це аромат, що змінює настрій, який пробуджує пильність, покращує концентрацію уваги і приділяє увагу деталям. Її властивості життєво необхідні для ефективного управління офісом і виробництвом.

5. Ноти жасміну. Він ніжно - солодкий та вважається ароматом гарного самопочуття, який використовувався в Азії протягом тисячоліть. Пропонує полегшення від стресу, напруження, занепокоєння і депресії. При ароматизації офісного приміщення він бадьорить, і водночас заспокоює, підіймає настрій. Занадто багато жасмину може викликати ейфорію, тому не слід цим зловживати.

6. Ноти м'яти. Добре відома своєю здатністю стимулювати пильність і ясність розуму. Ідеальний аромат для конференц-залу, запланованого на важливу зустріч або мозковий штурм. Цей підсилювач енергії сприяє концентрації і зосередженню мислення.
Якісний аромамаркетинг можливий тільки з якісними ароматами. AROMABRANDING by Midsun & Scentair компанія №1 у світі та в Україні з аромамаркетингу. У нас понад 2200 ароматів та створюемо персоналізовані для бендів. Ми єдина компанія, яка використовує обладнання для ароматизації приміщень, виробництва США. і що важливо, таке обладнання працює надійніше і економніше з точки зору витрат арома олії. Якщо ви досі вагаєтесь чи ароматизувати офіс, у нас є можливість безкоштовно, тиждень протестувати ароматизацію та отримати усі її переваги. Для цього залишайте заявку на сайті та наші експерти з вами зв'яжуться.
Рекомендовані статті
    Дізнайтеся, який аромат
    підходить Вашому бізнесу,
    і протестуйте його
    безкоштовно 7 днів.