Ароматизація готелю
Готелі все більше приділяють особливу увагу створенню повноцінного комфорту для своїх гостей, надаючи значення кожній деталі, а не тільки звичайним аспектам дизайну й обслуговування. Аромат різних приміщень готелю - одне з найважливіших питань, що хвилюють готельєрів.

Аромаматичний маркетинг, безсумнівно, є однією з останніх та основних світових тенденцій, яка покращує враження туристів від сучасних готелів. З огляду на те, що нюх є другим за значущістю почуттям людини після зору, маркетологам вдалося використати його потенціал у бізнесі, пов'язаному з людським фактором і гостинністю.

Аромамаркетинг у готелях має великий потенціал, оскільки мандрівники багато часу проводять там. Аромат здатний викликати позитивні емоції, ви залишите у людей найприємніші спогади про відпочинок, до якого вони точно захочуть повернутися. При повторній подорожі гості повернуться саме у ваш готель, адже ви подаруєте їм ці емоції.

Аромат здатний призвести як до позитивного, так і до негативного враження. Щоб цього уникнути та забезпечити повністю персоналізований досвід, ми пропонуємо готелям створити їх власний, індивідуальний аромат, що відображатиме їх цінності та настрій.Коли оригінальний аромат готелю супроводжує мандрівників протягом усього їх перебування, він створює унікальні враження й образи, які збільшують задоволення туристів, а також їх зв'язок із готелем.

Ми ароматизували у Ramada Encore Kiev зону ресепшн, зону конференцій, всі ліфтові холи на 20-ти поверхах, а також кафе-бар і ресторан. Допомогли створити атмосферу комфорту і довіри, а також додали затишку інтер'єру. Аромат став візитною карткою готелю і всі гості відвозять частинку цього аромату з собою. Гостям він дуже подобається і готель асоціюється у них з цим запахом.
Чому аромат грає важливу роль у готелях
- Аромат створює позитивне перше враження від готелю, воно задає тонусу усьому відпочинку. Завдання власника готельного бізнесу - подарувати гостям приємні враження. Вони довіряють вам і вашому готелю фактично весь свій відпочинок. Завдяки ароматичному маркетингу гостей зустрічають приємними заспокійливими запахами з того моменту, як вони переступають поріг готелю. Зробіть свій простір чистішим, свіжішим і привабливішим, підвищуючи загальне задоволення і збільшуючи кількість позитивних відгуків.

- Поліпшує споживчу поведінку гостей аромат, що витає в місцях прийому їжі та напоїв. Після ароматизації ваша їжа та напої здаватимуться смачнішими, не змінюючи при цьому рецепти.

- Підвищиться рівень задоволеності туристів. Оскільки аромат підсвідомо впливає на людей, ви зможете у гостей викликати потрібні вам почуття. Це може бути розслаблююча атмосфера біля моря; драйвовий настрій у горах або ж розкіш міських готелів.

- Дає можливості для додаткових продажів, наприклад, екскурсій, сувенірів, СПА тощо. З позитивним враженням від готелю люди більш охоче купуватимуть послуги, тим самим збільшуючи ваш дохід.

- Запах запам'ятовується значно краще, ніж візуальні образи. Скориставшись цим, ви збільшите кількість постійних клієнтів. Багато готелів очікують повернення туристів, особливо тих, хто подорожує у справах. 40% постояльців готелю - це бізнес-мандрівники, і їм, ймовірно, буде потрібне житло кілька разів на рік.
Якісний аромамаркетинг можливий тільки з якісними ароматами. AROMABRANDING by Midsun & Scentair компанія №1 у світі та в Україні з аромамаркетингу. У нас понад 2200 ароматів та створюемо персоналізовані для бендів. Ми єдина компанія, яка використовує обладнання для ароматизації приміщень, виробництва США. і що важливо, таке обладнання працює надійніше і економніше з точки зору витрат арома олії. Якщо ви досі вагаєтесь чи ароматизувати готель, у нас є можливість безкоштовно,тиждень протестувати ароматизацію та отримати усі її переваги. Для цього залишайте заявку на сайті та наші експерти з вами зв'яжуться.
Рекомендовані статті
    Дізнайтеся, який аромат
    підходить Вашому бізнесу,
    і протестуйте його
    безкоштовно 7 днів.