Ароматизація ювелірного магазину

Кожна покупка ювелірних виробів для себе або на подарунок часто відбувається під емоційними впливами, такими як любов, щастя, гордість. Саме ці емоції покупець сподівається передати у ювелірній прекрасі. Через емоційні чинники, що впливають на покупку, важливо, щоб роздрібні торговці ретельно створювали мультисенсорні відчуття не тільки звичні нам, такі як вишуканий інтер'єр, музика, а й підсвідомі, зокрема, аромат.

Подібно до того, як дорогоцінні та напівкоштовні камені мають певне значення, фірмовий аромат створить у покупців перше враження, таке, яке ви захочете. Наприклад, відчуття розкоші. Аромат пробудить емоційний відгук з боку покупця. Створюючи гармонійну атмосферу в магазині, ви зможете збільшити загальні обсяги продажу.

Чуттєві ноти аромату троянди, жасмину, конвалії, ванілі, мускусу і сандалового дерева пробуджує почуття любові, комфорту і довіри, викликаючи емоції, пов'язані з бажанням придбати обручки. Через глибокий зв'язок між пам'яттю, емоціями і нюхом поширення відповідного аромату в середовищі роздрібної торгівлі ювелірними виробами може призвести до підвищення лояльності до бренда та його утриманню, підвищенню досконалості бренда і послуг та зниження сприйняття часу.

Ювелірні бренди з характерним ароматом, мають конкурентну перевагу і більш високі шанси на успіх. Уявіть, клієнт придивлявся до певної ювелірної прикраси і навіть вже бажав її мати, але ще не готовий купувати. Всі ці емоції глибоко проникнуть у пам'ять. Проходячи повз ювелірного салону наступного разу, і почувши навіть віддалені нотки того самого аромату, всі ці емоції оживають за долі секунди і за емоціями оживає бажання володіти прикрасою. Запах згадується з точністю 65% навіть через через 1 рік.

Продаж ювелірних прикрас - це бізнес, що вимагає особливої уваги. Коли ви зробите свій магазин більш приємним для відвідування, покупці залишатимуться у магазині довше, що дасть вашим співробітникам більше можливостей дізнатися, що вони шукають і показати їм увесь асортимент та продати.

Коли ваш магазин пахне розкішшю, покупці будуть розглядати вас як більш висококласний магазин і будуть готові платити більше за унікальні товари. Вони можуть захотіти купити дорожчий товар, ніж який хотіли спочатку. Згідно з дослідженнями, покупці оцінюють магазини з ароматизаторами і їх продукцію більш позитивно, ніж без запаху, вважаючи, що вони більше підходять для їх потреб і мають вищу якість.

Клієнти також будуть більш схильні до покупки додаткових товарів, таких як намисто, яке поєднується із сережками, парні обручки і додаткові підвіски для браслетів. У будь-якому випадку сума вашого продажу за кожен товар збільшується.

Позитивний досвід клієнтів у вашому ювелірному магазині спонукатиме їх знову повернутися до вас. Покупці залишатимуть позитивні відгуки, а також рекомендації на вашому вебсайті та на інших сайтах із відгуками.

  AROMABRANDING by Midsun & Scentair компанія №1 у світі та в Україні з аромамаркетингу.У нас понад 2200 якісних аромакомпозицій та створюемо персоналізовані для бендів. Обладнання теж найкраще, ми єдина компанія, яка використовує обладнання для ароматизації приміщень, виробництва США. Таке обладнання працює надійніше і економніше з точки зору витрат арома олії.

  Якщо ви досі вагаєтесь чи ароматизувати ювелірний магазин, у нас є можливість безкоштовно, тиждень протестувати ароматизацію та отримати усі її переваги. Для цього залишайте заявку на сайті та наші експерти з вами зв'яжуться.

  Рекомендовані статті
  Дізнайтеся, який аромат підходить вашому бізнесу
  і протестуйте його
  безкоштовно 7 днів